Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis AEG ACE 4120 Suderinama Plastiko Absorbentas Gaubtu HT-A-EMC0041-4

Dulkių siurblių Priedai, kiliminė danga, Grindų Antgalis AEG ACE 4120 Suderinama Plastiko Absorbentas Gaubtu HT-A-EMC0041-4

s811

Nauja

Yra sandėlyje

€6.94
Vnt.

Žymos: starwind dulkių siurblio filtras, aeg dulkių siurblys patarimas, būsto dulkių siurblio filtras, moosoo dulkių siurblio filtras, mašina, dulkių siurblio filtras, dulkių siurblys sponge filtrai, supra dulkių siurblio filtras, lumina dulkių siurblio filtras, dulkių siurblys filtro vacum, tefal dulkių siurblio filtras.

Tą Pačią Dieną, Greitas Pristatymas Pranašumas

Plastiko Pagrindu Albatrosas Absorbentas Galvos -Aukštos kokybės produktai, tinkami nurodyti dulkių siurblys modelis. -Suteikia didelį valymo našumą su platų įsiurbimo kanalai. -Dėka savo pedalą, jis gali būti naudojamas su teptuku ant kietų grindų ir be šepetys kilimams. -Ji slysta lengvai ant kiekvieno paviršiaus dėka ratus pagal jį.

"Matmenys produktas yra, kaip šis." 0.30 G ILGIS = 26 PLOTIS = 8 AUKŠTIS = 6

Pakuotė;

-Plastiko Pagrindu Albatrosas Absorbentas Vadovas

Atkreipkite dėmesį į Dalykus;

* Jei jums patikrinti modelio ant etiketės pagal jūsų dulkių siurblys ir patalpinti jūsų užsakymą, jums nereikės jokių problemų.

* Jei nežinote ar produktą norite pirkti tinka jūsų dulkių siurblys, ar ne, jūs būsite informuoti apie atitiktį informacijos, jei galite atsiųsti mums modelis yra informacija etiketėje pagal jūsų dulkių siurblys.

* Mūsų produktai yra pakuojami taip, kad nebus pažeista ir centų su sąskaita faktūra.

* Minėtų markių ir modelių pavadinimai yra parašyta, kad rodo markių ir modelių, su kuriais produktai yra suderinami.Nėra verslo partnerystės su minėtų prekių ženklų.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai