Naujas 220 v, 1 ch nuotolinio valdymo jungiklis 1 vnt imtuvas + 4 gabalas siųstuvas 2 pagrindinių metalų gali stumti

Naujas 220 v, 1 ch nuotolinio valdymo jungiklis 1 vnt imtuvas + 4 gabalas siųstuvas 2 pagrindinių metalų gali stumti

s770

Nauja

Yra sandėlyje

€16.95 €14.40
Vnt.

Žymos: 6mm perjungimo jungiklis, headpin, 2 kojinis jungiklis, 15a 250v perjungimo jungiklis, žiediniai kopūstai lėlės, belaidžio tinklo jungiklis y 7e, a500k puodą, sci jungiklis, pbs 110, namas jungiklis.

Bendrovė gauna nuotolinio valdymo plokštė, tinka anti-theft alarm, nuotolinio valdymo elektriniai Langai ir durys, signalo valdymas, pramoninės kontrolės, elektros valdymo grandinė, kėlimo įranga, ir t.t.Nuotolinio valdymo jungiklis modulis relės kontaktai išėjimo savarankiškai, yra labai tinkama tiesiogiai kontroliuoti visų rūšių kroviniais; Produktų priimti belaidžio fiksuotojo kodas technologija, noninterference jungiklis.Nuotolinio valdymo jungiklis grandinės sudėtinių medžiagų pirkėjai gali palyginti po pirkimo.

Imtuvas (jungiklis)

Kanalas: 1CH

Darbinė Įtampa : 220V (180V-240V)

Maks. apkrovos srovė : 10A (geriau mažesnis nei 7A)

Darbo Dažnis : 315Mhz/433Mhz Dažnis gali pasirinkti, jei nėra pranešimų, mes atsiųsime 315 MHZ

Darbinė temperatūra : -10 C - +60 C

Išvesties būdas : Stumtelėti .Inter-lock .Savarankiškai užraktas Reguliuojamas

Kodas tipas :Mokymosi kodas

PCB dydis :64*39*18mm

Viršelio dydis:94*46*27mm

darbo/išvesties būdas

Stumtelėti/Ne-Užsisklendžia: paspauskite vieną mygtuką ir darbo /ON.atpalaiduokite savo pirštą ant to paties mygtuko stop/OFF .vieno kanalo perjungti reikia vienos mygtukų nuotolinio valdymo

Savarankiškai lock/Self-Užsisklendžia: paspauskite vieną mygtuką vieną kartą yra darbo/ON .paspauskite tą patį mygtuką dar kartą, yra stop/OFF .(vieno kanalo perjungti reikia vienos mygtukų nuotolinio valdymo )

Inter-lock /Relės : paspauskite vieną mygtuką ir darbo/, paspauskite kitą mygtuką stop/OFF . ( vieno kanalo perjungimas turi 2 mygtukus nuotolinio valdymo )

Mokymosi metodas

Įvesties AC220V Imtuve.paspauskite Mokymosi Mygtuką, kol Led indikatorius.Tada paspauskite siųstuvas , Led indikatorius flash greitai, tai reiškia, mokymosi sėkmingai.

Kliringo Kodas:

Išlaikyti paspauskite mokymosi imtuvo Mygtuką, kol Led indikatorius ir flash greitai, tai reiškia, kad kodas buvo pašalinta sėkmingai.

Nuotolinio valdymo (siųstuvas)

Darbinė Įtampa: DC12V

Darbinė Srovė: 30MA

Veikimo Dažnis: 315/433MHz

Dažnis Atstumas: 20M-200M

(atkreipkite dėmesį, kad yra idealus atstumas be jokių blokas ir signalo kištis , ji būtų kilti ir kristi apie 10%-50% su bendrosios ir signalo trukdžius ).

pakuotė:

1*imtuvas

4* siųstuvas

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai