Lazerio Žiūrėti Spengimas Ausyse Gydymas Sveikatos Priežiūros, Aukštas Kraujo Spaudimas Nemokamas Pristatymas Spengimas Ausyse Masažas Paramos Ausies Skausmas Multi Terapijos Prietaisas

Lazerio Žiūrėti Spengimas Ausyse Gydymas Sveikatos Priežiūros, Aukštas Kraujo Spaudimas Nemokamas Pristatymas Spengimas Ausyse Masažas Paramos Ausies Skausmas Multi Terapijos Prietaisas

s434

Nauja

Yra sandėlyje

€253.47 €152.08
Vnt.

Žymos: spengimas ausyse gydymas, kulkšnies prietaisas, detektorius vaisiaus, ausies skausmas, ausų spengimas ausyse, spengimas ausyse, mėlyna lazerio terapija žiūrėti, didelis smartwatch kraujo spaudimas, šaltojo lazerio terapija, cukraus kiekis kraujyje.

Lazerio Žiūrėti Spengimas Ausyse Gydymas Sveikatos Priežiūros, Aukštas Kraujo Spaudimas Nemokamas Pristatymas Spengimas Ausyse Masažas Paramos Ausies Skausmas Multi Terapijos Prietaisas

Apie lazerio žiūrėti:

LLL Lazerio Žiūrėti yra novatoriškas triple play įrenginys, kuris naudoja naujausias mokslinių tyrimų srityje žemo lygio lazerio gydymo.Jis jungia akupunktūrą, vietos skausmas valdymo ir išorės poveikio kraujo ir bus jūsų idealus partneris, nesvarbu, ar namuose, darbe ar tiesiog kelyje.Laikrodis yra įrengta gerklės trinkelėmis, ausies applier ir nosies applier.

Kaip dirbti puslaidininkių lazerių terapijos priemonė?

1. Pirma, dėvėti tik kairę ranką.Įrenginio nugaros dalis atitinka radialinės arterijos.

2. Tada, klijuoti nosies ertmėje galva į nosį 2-3 cm ir apkaba nosies pertvarą.

3. Paspauskite on/off mygtuką, kad įjungtumėte maitinimą.Dar kartą paspauskite vieną sekundę pradėti gydymą ( pastaba: ilgai paspauskite įjungimo/išjungimo mygtukas bus uždaryti priemonė).jūs galite pamatyti lazerio išeina iš fototerapijos prietaisų zondas, per gydymą.

4. Po to, kai gydymas bus baigtas, ilgai paspauskite on/off mygtuką, kad išjungtumėte prietaisą.Laikyti saugioje vietoje, po valymo ( švelniai nuvalykite audinių) terapijos skyriaus vadovas.

5. Jei pasirinksite skausmo zondas kūno skausmo gydymas.Įdėkite skausmo zondas į skausmo zondas gydymo lizdą.Paspauskite on/off mygtuką, kad būtų pradėtas gydymas.

Kaip rasti radialinės arterijos?

Naudojant du pirštus savo dešinę ranką į poziciją už kairės rankos pirmojo riešo linijos ( žr. paveikslėlį).Tada,naudokite priemonę atgal dalis radialinės arterijos lazerio acupoint atitinka vertus, tai radialinės arterijos dėvėti priemonė dėl savo kairę ranką.

Raudonas lazeris : Į 650nm Raudoną Lazerį įjungia įvairių fermentų ir skyla nereikalingus riebalus kraujyje .Jis padidina deguonies kiekį kraujyje, skatina medžiagų apykaitą ir stiprina procesas lipidų peroksidacijos sumažinti cholesterolio kiekį laivai.

1.Švitinimo kraujo ir išvalyti kraujo šiukšlių,Pagerinti kraujotaką ir mikrocirkuliaciją.

2:Apatinis Aukštas kraujo spaudimas, didelis kraujo riebalų, aukštas kraujo cukraus, Cholesterolio kiekį,kraujo klampumą.

3:užkirsti Kelią širdies ir kraujagyslių, ir smegenų kraujagyslių ligos/cukrinis diabetas/galvos smegenų kraujagyslių trombozės/eiga/staigi mirtis.

4.Spengimas ausyse, Rinitas, alerginis rinitas, ūminis rinitas, chroniškas rinitas, sinusitas ir nosies polipų 650nm šaltojo lazerio Tinnutis Gydymo Principas

650nm šaltas lazeris, galintis prasiskverbti audinių.Jis stimuliuoja į ląstelės mitochondrijas energijos gamybai per gamybos adenozino trifosfatas (ATP).Mitochondrija yra elektros energijos tiekimą visų elementų; jie metabolise kuro ir energijos gamybai langelio forma ATP.Padidino ATP gamybai, gali būti sustiprinta ląstelių medžiagų apykaitą, skatinti žalos išieškojimo procesas, grįžęs ląstelių į sveikas valstybės ir atbuline daugelio degeneracinių ligų.

Minkštas šaltas lazeris yra visiškai saugus, su 650nm , 5mW, tai jokio skausmo , jokio šalutinio poveikio, nulinė žala konkurso ausies

su kitų priedų, kartu subalansuoti kūną.Tai bus daugiau padėti ausies liga, kuri ne tik sukelia ausies, pvz., kaklo, vaistų šalutinis poveikis, smegenų auglys, ir kt.

Simptomai Tinniutis

Spengimas ausyse, apima nemalonus pojūtis, klausos garsą, kai joks išorinis garsas yra.Spengimas ausyse simptomai šių tipų phantom garsų jūsų ausims:Skambėjimo / Šurmuliuos / Riaumojimas /Spustelėdami /Šnypštimo.

Fantomas triukšmas gali skirtis žingsnio iš low roar aukšto squeal, ir jums gali išgirsti jį vieną arba abi ausis.Kai kuriais atvejais, garsas gali būti toks stiprus, jis gali trikdyti jūsų gebėjimą susikaupti ar išgirsti tikrąjį garsą.Spengimas ausyse gali būti pateikti visą laiką, ar jis gali ateiti ir eiti.

Pardavimo punktuose:

1. Žemo lygio lazerio spinduliuote, neinvazinis, jokio šalutinio poveikio, nėra užkrėtimo, gryna žalia, fizioterapija.

2. Virš 90% gydomojo poveikio teigiamo klinikinio tyrimo ataskaitoje pateikta.

3. Kaip namų fizioterapijos prietaisai, mažo dydžio,, protingas dizainas , paprastas valdymas ir patogus nešiojimo.

4. Didžiųjų prekybos maržos yra.

5. Sertifikavimo ir patentų apsaugą, jei su artimųjų CE, RoHs ir ISO13485

Nosį Terapijos Rinkinys yra labai žemo lygio lazerio sveikatos terapijos įranga aprūpintas 650nm lazerio šviesos, kuri yra naudojama kartu su mūsų Lazerio žiūrėti Terapija padeda gydyti migrena, galvos sukimasis, nemiga, skundų, iš nosies kraujo apytaką į smegenis.Nosį yra naudojamas nosies.

Lazerio žiūrėti Terapijos Prietaisas yra labai rekomenduojama naudoti:

Širdies Liga Sergantiems Pacientams

Insulto ligoniams

Diabetikai

Žmonių su Aukšto Kraujo Spaudimo

Cholesterolio Perteklių Pacientų

Užimtas darbuotojas

Nesubalansuota Mityba

Miego dažnai vėlai naktį

Trūksta pratybų

Turintys antsvorio (nutukimo)

Rūkaliai ir alkoholinių girdyklas

Dažnai vartoja riebiai ir saldaus maisto produktai

Kaip naudoti 1. Pirmas Žingsnis: Užsidėkite lazerio žiūrėti

Pirmas Žingsnis: užsidėkite pagrindinio aparato vidinėje pusėje kairįjį riešą, laikykite klavišą paviršiaus

pagrindinio aparato lygiagrečiai pirmasis kryžiaus grūdų, siekiant užtikrinti, lazerio irradiates radialinės arterijos ir neiguan

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai