APIE PROJEKTĄ

Pasitikti rytinę saulę mėgaujantis kava savo terasoje ir žvelgiant į ramiai tyvuliuojantį vandenį – misija įmanoma ir gyvenant Vilniuje. Naujojoje skandinaviško stiliaus gyvenvietėje, uždaroje ir privačioje teritorijoje, įsikūrusioje šalia didelio tvenkinio parduodami individualūs namai.

Galėsite išsirinkti vieną iš 18 erdvių vienbučių ir dvibučių namų, kurie turi keturis skirtingus išplanavimus, kuriems suteikėme dangaus objektų pavadinimus: „Saulė“, „Žvaigždė“, „Mėnulis“ ir „Dangus“. Dviejų aukštų namų plotai svyruoja nuo 157,7 iki 169,7. Kiekvienam butui dvibučiame name priklauso po 7,5-8,5 aro žemės sklypo , vienbučiams – po 15 ir 22 arus. Visuose namuose yra 5 kambariai, erdvus garažas, du sanitariniai mazgai.

Grynas oras ir gamtos apsuptis

„Saulės vilų“ gyventojai ir jų vaikai stengsis kuo daugiau laiko leisti lauke ir kvėpuoti švariu oru, klausytis paukščių čiulbėjimo, mėgautis vandens telkinio malonumais.

Patogus privažiavimas

Gyvenvietė nuo Pilaitės pr. nutolusi 2,6 km, o nuo pagrindinio kelio vos pora šimtų metrų. Dviguba nauda – privažiavimas greitas ir patogus, o automobilių keliamo triukšmo nuo gatvės – nesigirdi.

Vientisas stilius ir sutvarkyta aplinka

Projekte „Saulės vilos“ – modernaus skandinaviško stiliaus namai ir sutvarkyta aplinka: išklotos trinkelės, įvestas gatvės apšvietimas, apželdinga veja, aptverta tvora, automatinis užtvaras.

Draugiška kaimynystė

Gyvenvietę sudaro 18 namų, kuriuose įsikurs panašaus gyvenimo būdo, vertybių ir panašių galimybių turintys kaimynai, todėl gali susikurti draugiška ir vieninga bendruomenė.

Kylanti nekilnojamo turto vertė

Gyvenvietė kuriasi sparčiai besivystančioje Vilniaus dalyje, aplinkui statoma daug individualių namų, kurių vertė kasmet kyla, nes į šitą pusę plečiasi miestas.

Patraukli lokacija

Vilniaus priemiestis, iš kurio greitai ir lengvai pasieksite gamtos mylėtojų ir turistų lankomas vietas – Neries regioninį parką, su miškais ir pažintiniais takais bei istorija ir savo peizažais turtingą Kernavės miestelį.

Saugumas

Gyvenvietės teritorija aptverta tvora, į ją patenkama per automatinį užtvarą.

Įrengiama medinė terasa pagal pastato projektą

Ties įvažiavimais išgrįsta betoninėm trinkelėm

Ties įvažiavimais išgrįsta betoninėm trinkelėm automobilių stovėjimo aikštelė

Šalia pastato įrengtos dvi parkavimosi vietos

Automobilių įvažiavimas į sklypą ir takus link pastato išgrįstos betono trinkelių danga

Aplink pastatus įrengiama trinkeliu nuogrinda užtikrinant gerą lietaus vandens nutekėjimą ir surinkimą

Visa projekto bendra teritorija aptveriama tvora

Susisiekite su mumis!Živilė Kurtinaitienė

El. paštas: zivile@saulesvilos.lt

Telefonas: +370 618 81281

Giedrė Daugirdaitė

El. paštas: giedre@saulesvilos.lt

Telefonas: +370 633 10330